Hakkımızda

Villaburada 2014 yılında villa kiralama sektöründe profesyonel olarak hizmet sunan girişimci bir ekip tarafından kurulmuştur. Hızla gelişmekte olan villa kiralama sektörünü doğru ve güvenli hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Villa kiralama alanında faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren yıllık ortalama  10,500 den fazla misafiri başarılı bir şekilde konaklamayı sağladık

Tüm villa kiralama hizmetleri '' VİLLA BURADA TURİZM  EMLAK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı altında sizlere kurumsal bir zeminde sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimize sadece villa kiralama alanında değil kiralamış olduğunuz villaya ulaşım aşamasında ihtiyacınız olan araç transferi, kiralık araç ve vb bir çok konuda firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bu hizmet faaliyetleri süresince Villaburada'ın kaliteli destek anlayışı her zaman sizlere kendini hissettirecektir.

villasepetim.com internet sayfamızda bölgenin en seçkin villa seçenekleri yer almaktadır. Binlerce villa arasından  ekibimiz tarafından yerinde kontrol sağlanarak detaylı bir incelemenİn ardından onaylanarak sitemize dahil edilmiş olan 1100'ün üzerinde özel villa seçeneklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İnternet sayfamızda bulunan her bir villa müstakil olup özel kendisine ait özel yüzme havuzuna sahiptir.

villasepetim.com İnternet sayfamızdan üzerinden beğenmiş olduğunuz bir villa için rezervasyon yapmanız kısa süre içersinde mümkün olmaktadır.

Firmamız Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TÜRSAB ) üyesi bir kuruluştur. Üye numaramız  11858 dir.

Saygılarımızla
Hayallerinizdeki tatil fırsatlarını sizlere sunuyoruz...

Mutlu müşteri 1+
Taksite kadar ödeme 12
Kesintisiz hizmet 9+
Explore, enjoy, experience
Ekbimiz
Mehmet Sizgen
Yazılım Geliştirici Mehmet Sizgen
Mehmet Sizgen
Yazılım Geliştirici Mehmet Sizgen
Mehmet Sizgen
Yazılım Geliştirici Mehmet Sizgen
Mehmet Sizgen
Yazılım Geliştirici Mehmet Sizgen
Yorumlar
Tamamı dogrulanmış gerçek misafir yorumları.

"Hayatımda geçirdiğim en güzel zamanlardan birisiydi, gerçekten efsane manzarasıyla villa Leo beni büyüledi! Hayatımda geçirdiğim en güzel zamanlardan birisiydi, gerçekten efsane......"

Mehmet C... Villa Leo 27 Ekim 2023

"asdsad..."

Mehmet C... Villa Leo 30 Ekim 2023
Make you happy
How we can help your journey
Find your travel destination

Find your travel destination, because we have covered all regions in the wold

Book a ticket

After you find the trip you want to go to, you can directly order the ticket.

Pay and go to destination

After you pay you can immediately enjoy the trip to the destination.